Dünkü Maç Sonuçları

Tarih
Ev Sahibi
-
Deplasman
İ.Y.
20.10 00:00
Once Caldas
1-1
1-0
Atletico Huila
1-0
20.10 00:10
Libertad Asuncion
1-0
0-0
Sol de America
0-0
20.10 00:15
Sport Boys Warnes
2-3
2-2
Blooming
2-2
20.10 01:00
Corinthians SP
1-2
1-1
Cruzeiro MG
1-1
20.10 01:00
Parana Clube PR
0-1
0-1
Figueirense SC
0-1
20.10 01:00
Operario PR
2-1
1-1
EC Sao Bento
1-1
20.10 01:00
America Cali
2-1
1-0
Atletico Nacional
1-0
20.10 01:00
Toronto FC
5-1
1-0
Dc United
1-0
20.10 01:00
Club Nacional de Football
2-0
1-0
Ca Cerro
1-0
20.10 01:30
CSD Macara
1-1
0-1
CD Cuenca
0-1
20.10 01:45
Academia Cantolao
1-2
1-0
Real Garcilaso
1-0
20.10 02:00
CA Talleres de Cordoba
2-4
1-2
Atletico Lanus
1-2
20.10 02:00
Deportes Tolima
2-1
1-1
Cucuta Deportivo
1-1
20.10 02:15
Club River Plate Asuncion
0-1
0-1
Club Olimpia
0-1
20.10 02:30
Royal Pari Sion
1-1
0-1
Destroyers
0-1
20.10 04:00
Atletico Junior
1-0
0-0
Millonarios FC
0-0
20.10 04:00
Sport Boys
0-0
0-0
CD USMP
0-0
20.10 05:00
Real Salt Lake
2-1
1-0
Portland Timbers
1-0
20.10 07:00
Kagoshima United
0-0
0-0
Renofa Yamaguchi
0-0
20.10 07:00
Busan I Park
0-2
0-1
Ansan Greeners FC
0-1
20.10 08:00
Mito Hollyhock
1-1
1-1
Machida Zelvia
1-1
20.10 08:00
Tochigi
0-2
0-0
FC Ryukyu
0-0
20.10 08:00
Zweigen Kanazawa
1-0
0-0
Montedio Yamagata
0-0
20.10 08:00
Gifu
2-0
0-0
Ehime
0-0
20.10 08:00
Melbourne City
2-1
2-0
Adelaide United
2-0
20.10 08:00
Gangwon FC
3-2
0-1
Seoul
0-1
20.10 09:00
JEF United Ichihara Chiba
0-3
0-2
Kashiwa Reysol
0-2
20.10 09:00
Suwon City
1-1
1-0
Seoul E-Land FC
1-0
20.10 09:30
Happy Valley
3-3
2-0
Hong Kong Pegasus FC
2-0
20.10 09:30
Lee Man Warriors
1-0
1-0
Hong Kong Rangers
1-0
20.10 10:00
Fagiano Okayama
2-1
2-0
V-Varen Nagasaki
2-0
20.10 10:00
Sydney FC
2-1
1-0
Wellington Phoenix
1-0
20.10 10:00
Jeonbuk Hyundai Motors
3-0
1-0
Pohang Steelers
1-0
20.10 10:30
Tianjin Teda
1-0
0-0
Pekin Renhe
0-0
20.10 10:30
Shaanxi Changan
1-2
1-1
Changchun Yatai
1-1
20.10 11:00
Tobol
1-2
1-1
Ordabasy
1-1
20.10 11:30
KSV 1919
2-0
0-0
Grazer AK
0-0
20.10 11:30
FC Orenburg
0-1
0-1
FC Krylia Sovyetov Samara
0-1
20.10 12:00
Avusturya
4-1
1-1
Bulgaristan
1-1
20.10 12:00
Daegu FC
1-2
0-1
Ulsan Hyundia Horang-I
0-1
20.10 12:30
Eastern Sports Club
0-1
0-1
Southern District Football Club
0-1
20.10 13:00
Alaves
2-0
0-0
Celta Vigo
0-0
20.10 13:00
Fuenlabrada CF
0-1
0-0
Albacete Balompie
0-0
20.10 13:00
Ibiza Eivissa
0-1
0-0
Atletico Baleares
0-0
20.10 13:00
Sporting Gijon (A)
0-1
0-1
Real Oviedo B
0-1
20.10 13:00
Reyes, De Los
0-3
0-2
Celta Vigo B
0-2
20.10 13:00
CF Rayo Majadahonda
2-2
1-2
Melilla
1-2
20.10 13:00
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
1-1
0-1
Santa Eulalia
0-1
20.10 13:00
AE Prat
0-1
0-1
Castellon
0-1
20.10 13:00
SD Ejea
2-0
2-0
Valencia B
2-0
20.10 13:00
Gimnastic
2-1
2-1
CF La Nucia
2-1
20.10 13:00
Ucam Murcia
1-0
0-0
Badajoz
0-0
20.10 13:00
Cp Villarrobledo
3-2
1-1
Sevilla Atletico
1-1
20.10 13:00
AC Horsens
1-0
0-0
Hobro IK
0-0
20.10 13:00
Lech II Poznan
0-1
0-0
Znicz Pruszkow
0-0
20.10 13:00
Taraz
0-0
0-0
Sachtor Karagandy
0-0
20.10 13:00
Semen Padang
1-2
0-1
Madura United
0-1
20.10 13:15
Zwolle
3-1
1-1
ADO Den Haag
1-1
20.10 13:30
Sassuolo
3-4
1-3
Inter
1-3
20.10 14:00
Kayserispor
1-1
0-1
Kasımpaşa
0-1
20.10 14:00
Keçiörengücü
1-0
1-0
Balıkesirspor
1-0
20.10 14:00
Accrington Stanley
2-0
2-0
Ipswich Town
2-0
20.10 14:00
Zwickau
3-0
1-0
FC Bayern Munich II
1-0
20.10 14:00
Holbaek
1-2
0-0
FC Helsingoer
0-0
20.10 14:00
Thisted FC
1-4
1-3
Akademisk Boldklub Gladsaxe
1-3
20.10 14:00
Ringkobing
1-3
1-2
Dalum IF
1-2
20.10 14:00
FF Jaro
3-0
2-0
Ac Kajaani
2-0
20.10 14:00
EIF
2-2
1-2
Oulu
1-2
20.10 14:00
TPS Turku
0-0
0-0
Musan Salama
0-0
20.10 14:00
FC Haka Valkeakoski
2-1
2-0
Mypa Myllykoski
2-0
20.10 14:00
TPV
1-0
1-0
FC KTP
1-0
20.10 14:00
Spartaks Jurmala
2-2
0-1
FS METTA/LU
0-1
20.10 14:00
FC Mariupol
1-0
0-0
SC Dnipro-1
0-0
20.10 14:00
FC Ufa
1-1
0-1
CSKA Moskova
0-1
20.10 14:00
Las Palmas B
1-0
0-0
Las Rozas CF
0-0
20.10 14:00
Aktobe Lento
1-2
1-1
Okzhetpes Kokshetau
1-1
20.10 14:00
Elazığspor
1-2
1-0
Kahramanmaraşspor
1-0
20.10 14:00
Bayburt Özel İdare
2-1
0-0
Ergene Velimese Spor
0-0
20.10 14:05
Pogon Siedlce
3-4
2-0
Gornik Leczna
2-0
20.10 14:15
Heart of Midlothian
1-1
1-1
Glasgow Rangers
1-1
20.10 14:30
Vfb Stuttgart
0-1
0-0
Holstein Kiel
0-0
20.10 14:30
Hannover 96
0-0
0-0
VfL 1899 Osnabruck
0-0
20.10 14:30
VfL Bochum
3-3
3-2
Karlsruher SC
3-2
20.10 14:30
Hertha BSC Berlin II
4-1
2-1
FSV Union Fuerstenwalde
2-1
20.10 14:30
Energie Cottbus
2-1
0-0
Bsg Chemie Leipzig
0-0
20.10 14:30
Torpedo Belaz Zhodino
1-3
0-1
ISLOCH
0-1
20.10 14:30
Persipura Jayapura
2-2
2-0
Arema
2-0
20.10 14:30
PSM Makassar
0-1
0-0
Persija Jakarta
0-0
20.10 14:30
Zonguldak Kömürspor
2-0
2-0
Şanlıurfaspor
2-0
20.10 14:30
Kastamonuspor
4-1
1-0
Utas Usakspor A.s
1-0
20.10 14:30
Kirsehir Belediye Spor
3-0
2-0
Karabükspor
2-0
20.10 14:30
Çorum Belediyespor
0-0
0-0
Tarsus İdman Yurdu
0-0
20.10 14:35
Shanghai Shenhua
2-1
2-1
Dalian Yifang FC
2-1
20.10 14:35
Jiangsu Suning FC
4-1
3-0
Hebei China Fortune FC
3-0
20.10 14:35
Henan Jianye
1-0
0-0
Chongqing Lifan
0-0
20.10 14:45
Naestved BK
1-0
1-0
Skive IK
1-0
20.10 15:00
Jena
1-1
0-0
Kickers Würzburg
0-0
20.10 15:00
Havelse
3-1
0-1
Lubeck
0-1
20.10 15:00
Holstein Kiel II
4-1
2-0
VfL Wolfsburg II
2-0
20.10 15:00
Saint Pauli (A)
6-0
2-0
Hannoverscher SC
2-0
20.10 15:00
Altonaer FC Von 1893
2-6
2-4
Oldenburg
2-4
20.10 15:00
Real Sociedad
3-1
2-1
Real Betis
2-1
20.10 15:00
SonderjyskE
1-4
1-1
FC Nordsjælland
1-1
20.10 15:00
AGF Aarhus
3-4
2-2
Silkeborg IF
2-2
20.10 15:00
HB Koege
2-1
1-0
Roskilde
1-0
20.10 15:00
Nykoebing FC
0-5
0-2
FC Fredericia
0-2
20.10 15:00
Kırklarelispor
0-3
0-1
1922 Konyaspor
0-1
20.10 15:00
İnegolspor
0-1
0-0
Samsunspor
0-0
20.10 15:00
Bandırmaspor
4-1
1-1
Nigde Anadolu
1-1
20.10 15:30
St. Pölten
2-2
0-1
FK Austria Vien
0-1
20.10 15:30
WSG Tirol
0-1
0-0
Hartberg
0-0
20.10 15:30
Yellow-Red Mechelen
3-1
2-1
FC Antpenwer
2-1
20.10 15:30
Emmen
2-1
0-1
Fortuna Sittard
0-1
20.10 15:30
FC Groningen
2-0
0-0
Sparta Rotterdam
0-0
20.10 15:30
NK Tabor Sezana
4-1
1-1
NK Maribor
1-1
20.10 15:30
Acs FC Academica Clinceni
0-0
0-0
FC Viitorul Constanta
0-0
20.10 16:00
Wigan Athletic
1-0
1-0
Nottingham Forest
1-0
20.10 16:00
Hansa Lüneburg
1-3
0-1
Rehden
0-1
20.10 16:00
Como 1907
2-0
0-0
US Citta Di Pontedera
0-0
20.10 16:00
AC Gozzano
0-0
0-0
Olbia Calcio 1905
0-0
20.10 16:00
Novara Calcio
2-1
2-0
Carrarese Calcio 1908
2-0
20.10 16:00
US Pergolettese 1932
0-1
0-0
Robur Siena
0-0
20.10 16:00
Pistoiese
1-1
0-0
AS Giana Erminio
0-0
20.10 16:00
Imolese Calcio
0-1
0-0
Feralpisalo
0-0
20.10 16:00
Rimini FC 1912
1-1
1-1
Cesena
1-1
20.10 16:00
US Triestina Calcio 1918
2-0
1-0
Padova
1-0
20.10 16:00
US Avellino 1912
2-2
1-0
SSC Bari
1-0
20.10 16:00
AS Bisceglie
0-1
0-1
Ternana Calcio
0-1
20.10 16:00
Mopoli
1-2
1-1
URBS Reggina 1914
1-1
20.10 16:00
Sicula Leonzio
1-2
0-0
FC Rieti
0-0
20.10 16:00
US Vibonese Calcio
5-0
2-0
Calcio Catania
2-0
20.10 16:00
Bordeaux
0-1
0-0
AS Saint Etienne
0-0
20.10 16:00
Strommen
2-1
2-0
Raufoss
2-0
20.10 16:00
Nest Sotra
3-0
0-0
Sandnes ULF
0-0
20.10 16:00
Falkenbergs FF
1-5
0-2
AIK
0-2
20.10 16:00
Hammarby IF
2-0
1-0
Malmö FF
1-0
20.10 16:00
IK Brage
3-1
1-0
Jönköping Södra
1-0
20.10 16:00
Akropolis
3-1
1-1
Vasalund Essinge
1-1
20.10 16:00
Sollentuna United
1-2
1-1
Team TG FF
1-1
20.10 16:00
Bodens Bk
4-2
0-0
Karlstad BK
0-0
20.10 16:00
Inter Zapresic
3-3
2-1
Osijek
2-1
20.10 16:00
Arka Gdynia
2-2
0-0
Lechia Gdansk
0-0
20.10 16:00
Cagliari
2-0
1-0
SPAL
1-0
20.10 16:00
Sampdoria
0-0
0-0
Roma
0-0
20.10 16:00
Udinese
1-0
1-0
Torino
1-0
20.10 16:00
Chievo
2-0
1-0
Ascoli
1-0
20.10 16:00
Pisa
1-1
1-0
Crotone
1-0
20.10 16:00
Neftchi
3-0
1-0
Zira
1-0
20.10 16:00
Aguias Moradal
0-5
0-4
Setubal
0-4
20.10 16:00
Mamelodi Sundowns
5-0
1-0
Amazulu
1-0
20.10 16:00
Highlands Park
0-0
0-0
Black Leopards
0-0
20.10 16:30
Alanyaspor
5-2
2-0
Çaykur Rizespor
2-0
20.10 16:30
Boluspor
2-0
0-0
Giresunspor
0-0
20.10 16:30
Köln
3-0
1-0
SC Paderborn
1-0
20.10 16:30
FC Arsenal Tula
1-1
1-1
PFC Sochi
1-1
20.10 16:30
Bohemians Prag 1905
1-0
0-0
SFC Opava
0-0
20.10 16:30
MFK Karniva
0-2
0-1
1 FC Slovacko
0-1
20.10 16:30
FC Viktoria Plzen
3-0
0-0
FC Banik Ostrava
0-0
20.10 16:30
FC Sellier & Bellot Vlasim
0-2
0-0
FC Hradec Kralove
0-0
20.10 16:30
Norveç
8-0
6-0
Malta
6-0
20.10 16:45
Panionios
0-1
0-1
Asteras Tripolis
0-1
20.10 17:00
RCD Espanyol
0-1
0-1
Villarreal CF
0-1
20.10 17:00
Deportivo La Coruna
0-2
0-1
Malaga CF
0-1
20.10 17:00
FC Lugano
0-0
0-0
FC Zürih
0-0
20.10 17:00
FC Luzern
3-1
0-1
FC Sion
0-1
20.10 17:00
Servette FC
1-2
0-1
FC St. Gallen 1879
0-1
20.10 17:00
Lommel SK
0-2
0-0
Oud-Heverlee
0-0
20.10 17:00
AO Xanthi FC
0-1
0-1
Aris Thessaloniki
0-1
20.10 17:00
FC Kopenhag
3-1
1-0
Esbjerg FB
1-0
20.10 17:00
Umea FC
3-1
1-1
Rynninge IK
1-1
20.10 17:00
IFK Varnamo
0-1
0-0
Assyriska Turabdin IK
0-0
20.10 17:00
Landskrona Bois
2-0
1-0
Eskilsminne IF
1-0
20.10 17:00
FK Dnyapro Mogilev
2-0
0-0
Shakhter Soligorsk
0-0
20.10 17:00
FK Liepaja
2-3
1-1
Valmiera FK
1-1
20.10 17:00
FC Dinamo Kiev
1-0
1-0
FC Oleksandriya
1-0
20.10 17:00
CA Aldosivi
1-0
1-0
Defensa y Justicia
1-0
20.10 17:00
Astana
3-1
1-0
Kairat Almaty
1-0
20.10 17:00
Stirling University
0-2
0-0
Linlithgow Rose
0-0
20.10 17:00
Guillermo Brown
0-1
0-0
Mitre Santiago Del Estero
0-0
20.10 17:00
Sernache
0-0
0-0
Sertanense
0-0
20.10 17:00
Montijo
0-1
0-0
Anadia
0-0
20.10 17:00
Arouca
1-0
0-0
Merelinense
0-0
20.10 17:00
Sportivo de Loures
4-2
1-1
Castelo Branco
1-1
20.10 17:00
Pedras Salgadas
1-0
0-0
Rd Agueda
0-0
20.10 17:00
AC Marinhense
1-0
1-0
De Fatima
1-0
20.10 17:00
CD Mafra
1-0
0-0
Fafe
0-0
20.10 17:00
Casa Pia
1-3
0-1
Vizela
0-1
20.10 17:00
Varzim
1-0
0-0
Estoril
0-0
20.10 17:00
Oliveirense
0-3
0-1
Santa Clara
0-1
20.10 17:00
FC Lourosa
1-1
0-0
Famalicao
0-0
20.10 17:00
AS Far Rabat
2-0
0-0
Rapide Oued Zem
0-0
20.10 17:25
Umm-Salal
0-1
0-0
AL Duhail
0-0
20.10 17:30
CD Tudelano
1-1
0-0
CD Guijuelo
0-0
20.10 17:30
NK Aluminij Kidricevo
5-1
2-0
NK Bravo
2-0
20.10 17:45
Feyenoord Rotterdam
1-1
1-0
Heracles Almelo
1-0
20.10 17:45
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
2-3
1-2
FC Astra Ploieşti
1-2
20.10 18:00
Racing Ferrol
1-1
1-0
Atl. Madrid (A)
1-0
20.10 18:00
Pontevedra
2-3
2-3
CF Getafe B
2-3
20.10 18:00
UP Langreo
1-1
1-0
Marino Luanco
1-0
20.10 18:00
Salamanca CF Uds
1-1
0-0
Izarra
0-0
20.10 18:00
CD Calahorra
3-3
1-0
Barakaldo CF
1-0
20.10 18:00
Club Haro Deportivo
2-0
2-0
Real Sociedad B
2-0
20.10 18:00
Badalona
0-0
0-0
UE Olot
0-0
20.10 18:00
RB Linense
1-1
1-1
Club Recreativo Granada
1-1
20.10 18:00
AS Monaco
3-2
1-1
Rennes
1-1
20.10 18:00
SK Rapid Wien
1-1
1-0
Wolfsberger AC
1-0
20.10 18:00
FC PAOK Selanik
3-0
3-0
Lamia 1964
3-0
20.10 18:00
FC Trollhattan
1-1
0-0
Kristianstad FC
0-0
20.10 18:00
AS Trencin
2-3
1-1
FK Senica
1-1
20.10 18:00
U. Catolica
0-0
0-0
Colo Colo
0-0
20.10 18:00
Chaves
2-1
0-0
Boavista
0-0
20.10 18:25
Abha Club
1-1
1-0
AL Fayha
1-0
20.10 18:30
Manchester United
1-1
1-0
Liverpool
1-0
20.10 18:30
Sabadell
3-1
1-0
Espanyol Barcelona B
1-0
20.10 18:30
Atletico Sanluqueno CF
1-2
0-0
Villarrubia CF
0-0
20.10 18:30
Albinoleffe
2-0
1-0
Lecco
1-0
20.10 18:30
Juventus U23
2-1
0-1
Renate
0-1
20.10 18:30
Carpi FC
2-0
0-0
Fano
0-0
20.10 18:30
LR Vicenza Virtus
1-0
1-0
Reggio Audace FC
1-0
20.10 18:30
SSD Vis Pesaro 1898
1-0
0-0
Piacenza
0-0
20.10 18:30
US Catanzaro 1929
0-2
0-1
Potenza Calcio
0-1
20.10 18:30
Cavese
0-0
0-0
Casertana FC
0-0
20.10 18:30
SS Teramo Calcio
2-1
2-0
Paganese
2-0
20.10 18:30
IFK Norrköping
1-0
0-0
Kalmar FF
0-0
20.10 18:30
Norrby IF
4-0
2-0
Trelleborgs FF
2-0
20.10 18:30
NK Lokomotiva Zagreb
0-0
0-0
Hajduk Split
0-0
20.10 18:30
Gornik Zabrze
1-1
0-0
Lodz
0-0
20.10 18:30
Sabayil
0-2
0-0
Sumgayit
0-0
20.10 18:30
Valadares Gaia
0-0
0-0
Cfc-Cf Canelas
0-0
20.10 19:00
Denizlispor
1-2
0-1
Fenerbahçe
0-1
20.10 19:00
Adanaspor
2-2
0-1
İstanbulspor
0-1
20.10 19:00
Altinordu FK
0-3
0-0
Altay Izmir
0-0
20.10 19:00
Hoffenheim
2-0
0-0
Schalke 04
0-0
20.10 19:00
Real Oviedo
4-2
2-1
Girona
2-1
20.10 19:00
Teneriffa
3-3
2-1
Racing Santander
2-1
20.10 19:00
FC Coruxo
1-1
0-1
Real Madrid (A)
0-1
20.10 19:00
Cultural Leonesa
2-0
1-0
SD Leioa
1-0
20.10 19:00
Marbella
2-1
1-0
Recreativo Huelva
1-0
20.10 19:00
Don Benito
2-1
1-1
Murcia
1-1
20.10 19:00
Merida
2-2
1-2
Yeclano Deportivo
1-2
20.10 19:00
CD San Fernando
2-0
2-0
Algeciras CF
2-0
20.10 19:00
RSC Anderlecht
4-1
2-0
ST. Truidense VV
2-0
20.10 19:00
Lyngby BK
0-3
0-1
Brondby IF
0-1
20.10 19:00
Ranheim
4-1
2-1
Odds BK
2-1
20.10 19:00
Molde FK
3-1
1-1
Haugesund
1-1
20.10 19:00
Stromsgodset
1-1
0-0
Lillestrom SK
0-0
20.10 19:00
Viking FK
2-1
1-0
Tromso IL
1-0
20.10 19:00
Skeid
1-2
1-0
Ullensaker / Kisa
1-0
20.10 19:00
Tromsdalen UIL
0-1
0-1
Aalesunds FK
0-1
20.10 19:00
Sogndal IL
4-0
2-0
Jerv
2-0
20.10 19:00
Sandefjord Fotball
3-0
0-0
Notodden
0-0
20.10 19:00
IK Start
0-0
0-0
Kfum Oslo
0-0
20.10 19:00
FC Dinamo Brest
3-2
0-1
FC SLUTSK
0-1
20.10 19:00
DAC Dunajska Streda
2-1
1-0
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
1-0
20.10 19:00
FC Dinamo Moscow
1-1
1-1
FC Krasnodar
1-1
20.10 19:00
FK Teplice
1-1
0-0
AC Sparta Prag
0-0
20.10 19:00
Parma
5-1
3-0
Genoa
3-0
20.10 19:00
Orihuela
1-1
0-0
FC Andorra
0-0
20.10 19:00
Talavera de la Reina
0-2
0-1
CF Cadiz B
0-1
20.10 19:00
Cartagena
2-0
1-0
Cordoba
1-0
20.10 19:00
Afjet Afyonspor
2-0
1-0
Bak Spor Klubu
1-0
20.10 19:00
Amedspor
1-1
0-0
Gumushanespor
0-0
20.10 19:00
Sakaryaspor
0-0
0-0
Etimesgut Belediyespor
0-0
20.10 19:00
Zalgiris Vilnius
1-3
1-2
Suduva Marij
1-2
20.10 19:00
Beira Mar
2-2
1-0
Maritimo
1-0
20.10 19:00
Renaissance Ezzmamra
1-1
1-0
Olympique de Safi
1-0
20.10 19:15
Gymnasia La Plata
0-1
0-0
Union De Santa Fe
0-0
20.10 19:15
Sporting Cristal
4-0
1-0
Pirata FC
1-0
20.10 19:30
Athletic Bilbao
1-1
1-0
Real Valladolid
1-0
20.10 19:30
AEK Athens
3-2
1-1
Volos Nps
1-1
20.10 19:30
FC Olimpik Donetsk
2-0
0-0
FC Vorskla Poltava
0-0
20.10 19:35
Al-Arabi Doha
0-1
0-0
Al-Gharrafa
0-0
20.10 20:00
Hercules CF
3-0
0-0
CD Ebro
0-0
20.10 20:00
Atromitos Athens
0-1
0-1
Panathinaikos
0-1
20.10 20:00
CD America de Quito
0-0
0-0
Fuerza Amarilla SC
0-0
20.10 20:00
AL Faisaly
1-0
0-0
AL Hazem
0-0
20.10 20:30
FC Chindia Targoviste
1-2
1-1
Fotbal Club FCSB
1-1
20.10 21:00
Cercle Brugge
0-3
0-3
Royal Charleroi
0-3
20.10 21:00
Sarpsborg 08
1-1
0-1
Brann
0-1
20.10 21:00
Club of Khouribga
1-1
0-1
Fus Rabat
0-1
20.10 21:30
CA Huracan
2-0
1-0
San Lorenzo
1-0
20.10 21:30
Deportivo Municipal
0-0
0-0
UTC De Cajamarca
0-0
20.10 21:30
Deportes Iquique
0-0
0-0
Huachipato
0-0
20.10 21:30
Club Atletico Atlanta
3-1
2-0
San Martin San Juan
2-0
20.10 21:45
Milan
2-2
1-0
Lecce
1-0
20.10 21:45
Leixoes
4-2
1-1
Praiense
1-1
20.10 22:00
Sevilla
1-0
0-0
Levante UD
0-0
20.10 22:00
Real Zaragoza
1-2
0-1
CD Mirandes
0-1
20.10 22:00
Olimpik Marsilya
2-0
1-0
RC Strasbourg
1-0
20.10 22:00
Internacional RS
0-1
0-0
Vasco Da Gama RJ
0-0
20.10 22:00
Atletico Mineiro MG
2-0
2-0
Santos FC
2-0
20.10 22:00
Sao Paulo SP
1-0
0-0
Avai SC
0-0
20.10 22:00
Brasil De Pelotas RS
0-0
0-0
SC Recife PE
0-0
20.10 22:00
Empoli
1-1
1-0
Cremonese
1-0
20.10 22:00
Philadelphia Union
4-3
1-3
NY Metrostars
1-3
20.10 22:00
Juventud de las Piedras
0-0
0-0
Liverpool Montevideo
0-0
20.10 22:00
CA River Plate (Uru)
3-2
3-0
Cerro Largo FC
3-0
20.10 22:00
Defensor Sporting
4-0
1-0
Racing Club Montevideo
1-0
20.10 22:00
Rampla Juniors
1-1
1-0
Montevideo Wanderers
1-0
20.10 22:15
L.D.U. Quito
1-1
0-0
Delfin Sc
0-0
20.10 23:00
S.M. De Tucuman
3-0
0-0
Atletico de Rafaela
0-0
20.10 23:15
Rionegro Aguilas
1-4
1-2
Deportivo Cali
1-2
20.10 23:45
Rosario Central
0-1
0-0
Velez Sarsfield
0-0
20.10 23:45
Cerro Porteno
2-0
0-0
Sp. San Lorenzo
0-0
Oranı Düşen Maçlar
Beyaz Rusya - Beyaz Rusya Premier Ligi
Pts, 22:00
Gorodeya
1.77
2.13
3.45
3.30
3.90
2.90
Energetik-B
Türkiye - PTT 1. Lig
Pts, 22:00
Fatih Karag
1.98
1.92
3.55
3.75
3.55
3.55
Osmanlıspo
İsveç - Allsvenskan
Pts, 23:00
Orebro
2.32
2.75
3.65
3.50
2.90
2.50
Elfsborg
Danimarka - Süper Lig
Pts, 23:00
Midtjylland
1.60
1.49
3.95
4.35
5.70
6.50
Randers
Sheff Utd - Arsenal
2
Brescia - Fiorentina
2
Sheff Utd - Arsenal
X
Sheff Utd - Arsenal
1
Man City - Atalanta
1
Tottenham - Crvena Zvezda
1
Juventus - Lokomotiv
1
Club Brugge - Paris St-G
2
Galatasaray - Real Madrid
2
Genk - Liverpool
2
Sheffield Utd - Arsenal
2
Bodo Glimt - Mjondalen
2,5 Üst
Brescia - Fiorentina
2,5 Üst
Meppen - Vik. Köln
2,5 Üst
Konyaspor - Yeni Malatya
2,5 Üst
Orebro SK - IF Elfsborg
2,5 Üst
A. Bielefeld - Hamburg
2,5 Üst
F.Karagümrük - Osmanlıspor
1
Midtjylland - Randers
1
RC Lens - AJ Auxerre
1

İddaa Tahmin Platformu